Nasz zespół

Wioletta Konopa-Stelmach

Wioletta Konopa-Stelmach
dyplomowany psycholog kliniczny, pedagog i edukator seksualny

Bogdan Stelmach lekarz medycyny, specjalista seksuolog

Bogdan Stelmach
lekarz medycyny, specjalista seksuolog

Agata Katarzyna Kwiatkowska

Agata Katarzyna Kwiatkowska

Terapeuta w nurcie humanistycznym, certyfikowany coach ICC i trener umiejętności miękkich. Kierując się potrzebą bycia blisko ludzi i ich życia, swoje doświadczenie zawodowe czerpała pracując z osobami bezdomnymi, bezrobotnymi oraz młodzieżą z rodzin zastępczych i domów dziecka.

Pracowała również na oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych gdzie prowadziła grupy terapeutyczne, psychoedukacje i terapie indywidualne, głównie dla pacjentów ze służb mundurowych.

Olga Mincewicz

Olga Mincewicz

Jestem psychologiem i seksuologiem. Ukończyłam wydział Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna oraz Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej.

 

Magdalena Paszko

Magdalena Paszko

Jestem psychologiem i seksuologiem. Aktualnie zdobywam kolejne kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w całościowym kursie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Szkoła CBT Uniwersytetu SWPS) oraz specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ponadto, jestem doświadczonym  interwentem kryzysowym.

Dotychczas pracowałam m.in. w oddziałach klinicznych psychiatrii, ale także w wojsku (jestem weteranem działań poza granicami kraju). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.