Nasz zespół

Wioletta Konopa-Stelmach

Wioletta Konopa-Stelmach
dyplomowany psycholog kliniczny, pedagog i edukator seksualny

Bogdan Stelmach lekarz medycyny, specjalista seksuolog

Bogdan Stelmach
lekarz medycyny, specjalista seksuolog

Agata Katarzyna Kwiatkowska

Agata Katarzyna Kwiatkowska

Terapeuta w nurcie humanistycznym, certyfikowany coach ICC i trener umiejętności miękkich. Kierując się potrzebą bycia blisko ludzi i ich życia, swoje doświadczenie zawodowe czerpała pracując z osobami bezdomnymi, bezrobotnymi oraz młodzieżą z rodzin zastępczych i domów dziecka.

Pracowała również na oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych gdzie prowadziła grupy terapeutyczne, psychoedukacje i terapie indywidualne, głównie dla pacjentów ze służb mundurowych.

Olga Mincewicz

Olga Mincewicz

Jestem psychologiem i seksuologiem. Ukończyłam wydział Psychologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe Seksuologia Kliniczna oraz Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej.

 

Magdalena Paszko

Magdalena Paszko

Jestem psychologiem i seksuologiem. Aktualnie zdobywam kolejne kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w całościowym kursie psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Szkoła CBT Uniwersytetu SWPS) oraz specjalizacji z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ponadto, jestem doświadczonym  interwentem kryzysowym.

Dotychczas pracowałam m.in. w oddziałach klinicznych psychiatrii, ale także w wojsku (jestem weteranem działań poza granicami kraju). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Anna Szachnowska

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim – specjalizacja psychologia kliniczna dziecka. Ukończyła szereg kursów i szkoleń, w tym kurs przygotowawczy do pracy pedagogicznej w szkołach przyszpitalnych oraz kurs podyplomowy „Arteterapia” organizowany w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Łodzi.  Ukończyła kurs „Neurografika- pozytywne zmiany poprzez strategiczne rysowanie” zakończony otrzymaniem certyfikatu.  Ukończyła studia podyplomowe „Stosowana Analiza Zachowania- przygotowanie do pracy z osobami z zaburzeniami rozwoju i zachowania  na SWPS w Warszawie. Posiada certyfikat potwierdzający nabycie kompetencji niezbędnych do prowadzenia zajęć z Treningu Umiejętności Społecznych. Staż odbyty na Oddziale Psychiatrycznym Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. dr M. Michałowicza przy ul Marszałkowskiej w Warszawie oraz Przychodni Specjalistycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie przy ul. Dzielnej.

Od 2005 roku zawodowo związana z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

Obecnie zatrudniona jako wychowawca oraz psycholog na Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Józefowie.

Dodatkowo doświadczony terapeuta pracujący z dziećmi z zaburzeniami zachowania, dziećmi ze spektrum autyzmu i/lub zespołem Aspergera. W swojej pracy stosowała Metodę Opcji, była też terapeutą cieniem. Obecnie w swojej pracy stosuje metody Stosowanej Analizy Zachowania oraz Arteterapię.

Katarzyna Majewska

Katarzyna Majewska

Katarzyna Majewska, magister psychologii, mediatorka i psychoedukatorkę. 

Jako psycholog pomaga w sytuacjach kryzysowych, podczas pierwszego doświadczenia problemu. 

Jako psychoedukator prowadzi autorskie warsztaty z umiejętności interpersonalnych. Umiejętność radzenia sobie ze stresem, aktywne słuchanie, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, pozwalają na unikanie możliwych trudności życiowych.

Jako mediatorka pomaga w znalezieniu rozwiązań kreatywnych, obniżających emocje i znalezieniu satysfakcjonujących dla wszystkich rozwiązań. Pomaga ludziom – parom, w zaplanowaniu rozstania bez zbędnych, negatywnych emocji towarzyszących rozstaniu. 

Swoje doświadczenie zawodowe wzbogacała m.in. 

☑️ w Centrum Mediacji Partners Polska- Szkolenie specjalistyczne z zakresu mediacji rodzinnej
☑️ w Stowarzyszeniu Mediatorów Rodzinnych – Szkolenie Konstruowanie porozumień mediacyjnych
☑️ w Stowarzyszeniu Mediatorów Rodzinnych – Szkolenie z zakresu Mediacji Rodzinnej
☑️ w Polskim Centrum Mediacji – Szkolenie dla mediatorów
☑️ na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Psychologii, magister psychologii.